Interiéry v trueSpace3 

  Napsal: Ing. Libor Štolc

  

Podpora prodeje zařízení interiérů programem trueSpace3

V rámci technické podpory programu trueSpace3 firmy Caligari Corporation i v rámci příprav na prezentaci na stavebním veletrhu v Brně bylo zahájeno na stránku http://web.iol.cz/pcdesign doplňování nové části zabývající se komplexně podporou prodeje zařízení interiérů pomocí programu trueSpace3.

Vzhledem k tomu, že program trueSpace3 byl od některých firem kritizován, že není vhodný pro rychlou a přesnou tvorbu modelů jednotlivých podlaží s více místnostmi, bude postupně doplňován podrobný postup tvorby komplexního projektu demonstračního rodinného domu zahrnující také vnitřní vybavení (zařizovací předměty, dlažby, obklady), kalkulace obkladů i zařizovacích předmětů a interaktivní prezentaci pomocí technologie aktivních sférických panoramat firmy iMove, Inc.

Jednotlivé prezentované a popisované modely si bude moci každý zájemce stáhnout a použít v ostré nebo demonstrační verzi programu trueSpace3.

Začátkem února bude doplněna poměrně důležitá část zabývající se převodem stavebních půdorysných výkresů ve formátu DWG na hmotový model.

Dokončení celého výše popisovaného projektu je plánováno do poloviny dubna 2000 a celý projekt by měl být předváděn na stavebním veletrhu v Brně v rámci prezentace programu trueSpace3 pro návrhy, vizualizace a kalkulace interiérů s keramickými obklady. Vzhledem k tomu, že program trueSpace3 byl na stavebním veletrhu v Brně již dvakrát úspěšně prezentován akciovou společností Keramika Horní Bříza, lze předpokládat i další prezentaci.

Go 


3D REVUE vydává grafické studio VLADO. Žádný článek ani jeho část nesmí být bez souhlasu vydavatele dále šířena. Kontaktujte redakci na adrese vlado@vlado.cz.