trueTiles pro ArCon 

  Napsal: Vlado Staněk

  

Nabídka programu trueSpace3 se sadou trueTiles držitelům užívacích práv na program ArCon

V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům byl doplněn ceník dodávaných produktů o speciální cenově zvýhodněnou programovou sadu skládající se z programu trueSpace3 firmy Caligari Corporation a sady přídavných programových modulů trueTiles, která je určena pro držitele užívacích práv na českou verzi programu ArCon.

V období od 1. prosince 1999 do 30. dubna 2000 je cena bez DPH užívacích práv programu trueSpace3 se sadou trueTiles pro držitele užívacích práv na libovolnou českou verzi programu ArCon (kromě verze OEM) přechodně upravena na 9500,- Kč. V této ceně je také zahrnuta instalace, školení a technická podpora.

Nabídka je určena hlavně pro prodejce keramických obkladů a dlažeb, kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům kvalitní návrhy, vizualizace a kalkulace interiérů s keramickými obklady.

Cena užívacích práv programu trueSpace3 a sady trueTiles pro ostatní zájemce zůstává beze změny a je 15900,- Kč bez DPH. V této ceně je také zahrnuta instalace, školení a technická podpora.

Go 


3D REVUE vydává grafické studio VLADO. Žádný článek ani jeho část nesmí být bez souhlasu vydavatele dále šířena. Kontaktujte redakci na adrese vlado@vlado.cz.