Nové jméno: iMove 

  Napsal: Ing. Libor Štolc

  

Dne 10. srpna 1999 oznámila firma Infinite Pictures, Inc. změnu svého obchodního jména na iMove, Inc. Současně zveřejnila svoje firemní heslo "Look anywhere. Go anywhere".

Tyto změny souvisí s výraznými inovacemi sférických panoramatických technologií umožňujících běžným uživatelům procházet vymodelovaný nebo reálný třírozměrný prostor.

Současně se změnou obchodního jména uvádí firma iMove, Inc. na světový trh nový produkt iMove Spherical Video System. Základem je speciální video kamera, která snímá celý prostor kolem sebe. Každý jednotlivý snímek je kompletní sférické panorama. Při promítání si může uživatel volit plynule libovolný směr pohledu, kdykoliv se může zastavit nebo vrátit a v omezeném rozsahu lze volit i zorný úhel. Dodávky začnou v září. Novému produktu bude věnována některá z dalších tiskových informací. Demonstrační ukázky sférických video filmů se připravují.

Adresa a telefonní čísla firmy iMove, Inc. jsou stejná jako firmy Infinite Pictures, Inc. Beze změny zůstala i celosvětová prodejní síť. Autorizovaným prodejcem všech produktů firmy iMove, Inc. na celém území České Republiky je firma Ing. Libor Štolc - PC Design.

V souvislosti se změnou obchodního jména došlo i ke změně internetové adresy na www.imoveinc.com.

Go 


3D REVUE vydává grafické studio VLADO. Žádný článek ani jeho část nesmí být bez souhlasu vydavatele dále šířena. Kontaktujte redakci na adrese vlado@vlado.cz.

      

-checksum="42915" -->